INFORMAČNÍ WEB A OBČASNÍK pro Prahu 15 a okolí 
Hostivař | Horní a Dolní Měcholupy | Dubeč | Štěrboholy | Petrovice
ban pmenu
ban np
ban auto x
beran
kvetinym
papavera
buldoci neratovice
holeone
nakacabe

TOPlist

HOSTÉ PŘISPÍVAJÍCÍ SVÝMI ČLÁNKY

 

ods  TOP 091 
svob SSCR log
f 1 s82033 Je to právě čtyři roky od chvíle, kdy ještě minulé zastupitelstvo městské části Praha 15 schválilo výzvu vlastníkovi Hostivařské přehradní nádrže a potoka Botič – hlavnímu městu Praha - k řešení ochrany obyvatel v obydlených oblastech Hostivaře před povodní.

Spolu s usnesením a výzvou byla městu doručena též tehdy nová, celistvá studie možných protipovodňových opatření v obydlených oblastech Hostivaře.

Studie, která by, po její úplné realizaci, byla schopná Hostivař ochránit i před průtokem Botiče okolo 80 m3 / vteřinu, naměřeném při bleskové povodni v červnu 2013.
Co se od června 2013 událo a co se chystá? Ale hlavně, jak již realizovaných, a dalších možných opatření, využít k lepší ochraně obyvatel Hostivaře podél toku potoka Botič.
O tom zejména je tento článek. 
vd 18 2
Letos v červnu jsem byl, na zasedání zastupitelstva hlavního města Prahy, náměstkem primátorky pro dopravu z koalice ANOČSSDZeleníKDUČSLSTAN, napomenut z populismu.
Zakončil jsem totiž mou interpelaci, týkající se zejména dopravních staveb na jihovýchodě Prahy tvrzením, že toto volební období je, pro občany zde žijící, spíše dobou temna.
 
Je či není? O tom je tento převánoční článek.
V našem, jihovýchodním případě, je soubor potřebných dopravních staveb již léta ustálen na čtyřech hlavních, spolu souvisejících segmentech.

Podkategorie


A V TÉTO RUBRICE NAJDETE TÉŽ NÍŽE TRVALE SLEDOVANÁ TÉMATA
ban tst hosivarsky lesopark ban tst zrusene projekty ban tst hostivarska spojka

reklama kacaba